Przejdź do treści
logo-baltic-footer

Zaufany Inwestor

Który realizuje projekty na najwyższym poziomie

BB BALTIC PARK to zespół spółek, których właściciele dostrzegając kołobrzeską energię chcą uczestniczyć w rozwoju uzdrowiska.

Chcą być jego częścią i wpisać się w ten niepowtarzalny krajobraz realizując komfortowy kompleks wypoczynkowy Harmony Resort®, który powstaje w prestiżowej strefie Kołobrzegu u zbiegu ulic Wschodniej i Morawskiego. Za sukcesem BB Baltic Park stoją Właściciele, których możliwości oraz suma doświadczeń stanowią gwarancję sukcesu inwestycji pod kątem realizacji, finansowania i zarządzania.

Jednym z nich jest Wiceprezes Zarządu Polskiej Rady Biznesu, założyciel Bakallandu Marian Owerko, który zaangażowany jest m.in. w spółki: Cambio Development specjalizującą się w generalnym wykonawstwie inwestycji hotelowych i mieszkalnych oraz Uno Capital będącą funduszem działającym jako Family Office zarządzającym głównie swoimi środkami i pieniędzmi pozyskanymi ze swoich spółek portfelowych lub z ich sprzedaży.

Finansowanie

Spokój i finansowe zabezpieczenie zapewnia spółka Vortune Equity Group. Jest to jedna z najbardziej kompletnych i najdynamiczniej rosnących struktur z obszarów doradztwa strategicznego, inwestycyjnego i marketingowego na polskim rynku. Wartości realizowanych przez spółkę projektów to poziomy zarezerwowane dotychczas dla funduszy i zamkniętych grup inwestycyjnych. Firma łączy w jednej strukturze różne kompetencje z zakresu finansowania, zarządzania i monetyzacji.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

BB Capital Group to doświadczony i zaufany partner w zakresie współpracy z globalnymi markami. W portfolio grupy znajdują się obiekty przemysłowo – handlowe, inwestycje o charakterze mieszkalnym czy budowa oraz zarządzanie hotelami BB Capital Group zaufała jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci na świecie – HILTON. W samym centrum Poznania, powstał jeden z obiektów sieci – Hampton by Hilton, który do dziś z powodzeniem prowadzony jest przez jedną ze Spółek należących do BB Capital Group.