Przejdź do treści

Mirbud S.A.

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów, i ponad 1000 pracowników – MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami. Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

  • MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;
  • KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;
  • JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;
  • MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44  w Warszawie, park magazynowo – logistyczny w Ostródzie.

Firma powstała w 1988 roku w Skierniewicach, w centralnej Polsce. Dynamiczny rozwój firmy na przełomie lat potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, którymi firma została uhonorowana, jak m.in. Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Filary Polskiej Gospodarki czy Perły Polskiej Gospodarki. W 2023 roku firma została Budowlaną Spółką Roku według magazynu Executive Club. Dziś MIRBUD S.A. to firma znajdująca się w ścisłej czołówce generalnych wykonawców w Polsce.

Wszystko zaczyna się od WIZJI…

To dzięki niej możemy podjąć Działania z Pasją, które prowadzą  do pełnego sukcesu. 

Do każdego z realizowanych projektów podchodzimy indywidualnie. Niezależnie od tego czy budujemy halę sportową, fabrykę, szkołę, szpital czy halę magazynową – nasi projektanci starają się w pełni zrozumieć potrzeby Inwestora. Dzięki temu realizujemy nawet największe projekty inwestycyjne wyznaczając kierunki rozwoju w polskim budownictwie.

Wizja, Pasja, Działanie

Te trzy słowa w pełni charakteryzują filozofię naszej działalności. To ona doprowadziła nas do miejsca, w którym dziś jesteśmy.

Firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2008 r. z bogatym portfolio zakończonych projektów inwestycyjnych, Mirbud S.A. to niekwestionowany lider. Mirbud S.A. zostało uznane za Spółkę Budowlaną Roku 2022, zdobywając wyróżnienie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa 2023”. Ich zaangażowanie i profesjonalizm przyczynią się do stworzenia wyjątkowego projektu w postaci Harmony Resort w Kołobrzegu.

Każdego dnia budujemy satysfakcję naszych Klientów.